letní cyklobus

Během letních prázdnin 2015 jezdí 3x za den cyklobus na trase STACHY – MICHALOV (staví pod kopcem) – ZADOV – KVILDA a zpět.

jízdní řád:

směr Stachy – Michalov – Zadov – Churáňov – Kvilda

Stachy, aut. nádr. 7:50 11:25 16:30
Michalov 7:53 11:28 16:33
Kůsov, dom. důchodců 7:55 11:30 16:35
Kůsov 7:57 11:32 16:37
Zadov, U Křížku 7:59 11:34 16:39
Zadov, Dobrá Chata 8:01 11:36 16:41
Zadov, Kobyla 8:03 11:38 16:43
Zadov, U Horejšů 8:06 11:41 16:46
Churáňov 8:10 11:45 16:50
Zadov, rozhledna 8:12 11:47 16:52
Nové Hutě, Pláně 8:15 11:50 16:55
Kvilda, Horská Kvilda 8:21 11:56 17:01
Kvilda 8:25 12:00 17:05

směr Kvilda – Churáňov – Zadov – Michalov – Stachy

Kvilda 10:10 13:00 18:50
Kvilda, Horská Kvilda 10:14 13:04 18:54
Nové Hutě, Pláně 10:20 13:10 19:00
Zadov, rozhledna 10:23 13:13 19:03
Churáňov 10:25 13:15 19:05
Zadov, U Horejšů 10:29 13:19 19:09
Zadov, Kobyla 10:32 13:22 19:12
Zadov, Dobrá Chata 10:34 13:24 19:14
Zadov, U Křížku 10:36 13:26 19:16
Kůsov 10:38 13:28 19:18
Kůsov, dom. důchodců 10:40 13:30 19:20
Michalov 10:42 13:32 19:22
Stachy, aut. nádr. 10:45 13:35 19:25